HAKKIMIZDA

 

İNSANLAR SAĞLIKLI DENİZ ÜRÜNLERİNE LAYIKTIR

Cesurlar’ın kuruluş tarihi 1950 yıllarına kadar uzanır. İzmir Balık Halinde kabzımallık ile başlayan iş hayatıma, 1990 yılından beri işletme tesislerimde devam ettim.

1998 yılından itibaren de Torbalıdaki Balık Entegre Tesislerimde ‘’ İnsanlar Sağlıklı Deniz Ürünlerine Layıktır’’ ilkesini benimseyerek üretime devam ediyoruz.

Hedefimiz her yaş grubundan insanın güvenli ve sağlıklı tüketebileceği gıdalar üretmektir. Çünkü herşey insanlar içindir.

HÜSEYİN ŞENGENÇ

 

 

BALIK ENTEGRE TESİSİMİZ

Cesurlar Balık Market özellikle ithalat ve ihracat yapmaktadır. Yurtdışı için üretilen ürünlerin yanı sıra yurtiçi tüketime yönelik ürünler de üretilmektedir. İhracatımız Yunanistan, İtalya, İspanya, Fransa gibi Avrupa Birliği ülkelerine ve Rusya’ya olmaktadır. 2500 m2 kapalı alanı bulunan tesisimizde günlük 15 ton kapasite ile üretim yapılabilmektedir.

Bütün ürünlerimiz müşterilerimizin istedikleri standartlarda işlenerek paketlenir. Tesisimiz sağlıklı ve güvenilir gıda üretimini GLOBAL GAP, BRC ve IFS, ISO ve HACCP gibi gıda güvenlik sistemleri ile güvence altına almıştır. Aşağıdaki ürünler tesisimizde en kaliteli ve sağlıklı şekilde üretilmektedir.

•Taze soğutulmuş avcılık ve kültür balığı paketlemesi,

•Pelajik ve demersal tüm deniz canlılarının naturel dondurulmuş, füme ve marine şekilleri,

•Canlı çift kabuklu yumuşakçaların taze ve işlenmiş şekilleri.

KALİTE KONTROL BÖLÜMÜ

Avrupa ve ABD de kullanılan gıda güvenlik sistemlerini uygulayan tesisimizde kaliteli ve güvenilir gıda üretimi çalışmalarımız devam etmektedir. Uyguladığımız HACCP programı T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır ve işleme sırasındaki tüm çalışmalarımız kayıt sistemimizde uygulanmaktadır. Kalite kontrolde amaç hızlı ve güvenilir kontroller ile ürünlerimizin sizlere ulaşmasını sağlamaktır.

has been added to the cart. View Cart